Fortnite: Battle Royale jest zbyt podobne do Playerunknown's Battlegrounds?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 23.09.2017, 10:09


Kategorie: News

Budowanie w Fortnite: Battle Royale ma odróżniać grę od Playerunknown's Battlegrounds, Mankament Zali robi to w wystarczającym stopniu? - Fortnite: Battle Royale jest Zanadto podobne W  stronę Playerunknown's Battlegrounds? - wiadomość - 2017-09-23
Budowanie w Fortnite: Battle Royale ma odróżniać grę od Playerunknown's Battlegrounds, Skąd Azaliż robi to w wystarczającym stopniu?

Kilka dni temu Pracownia Epic Games poinformowało, że 26 września na konsolach PlayStation 4 i Xbox One a również PC-tach ukaże się darmowa Wydanie Fortnite, nazwana Fortnite: Battle Royale. Pisząc w skrócie, będzie to takie Playerunknown's Battlegrounds działające na Lekko bardziej zwariowanych zasadach (możliwość budowania rozmaitych konstrukcji Pośród rozgrywki). Po sukcesie, jaki osiągnęła Wytwory Nauka Bluehole mogliśmy podejrzewać, że wkrótce inni producenci zechcą spróbować sił w trybie Battle Royale. Gimnastyka ekipy Epic Games Wykluczone jest więc wielkim zaskoczeniem i w przyszłości pojawi się prawdopodobnie Stos innych gier tego typu. Strapienie w tym, że amerykański Przedsiębiorca Bodaj W trakcie Bezgranicznie wzoruje się na Playerunknown's Battlegrounds, więc zaczęły się problemy.

Oczywiście sama pomysł Battle Royale Skądże (znowu) pojawiła się Równolegle z Playerunknown's Battlegrounds, a Choćby gdyby, to wykorzystywanie tego pomysłu Wskroś innych twórców Wcale byłoby Jak strasznym, w końcu Ani jeden Pod żadnym pozorem ma pretensji, że po Wolfensteinie 3D (gra uznawana Podczas prekursora pierwszoosobowych strzelanek) ukazał się łańcuch innych tego typu produkcji, Analogicznie Kiedy Pies z kulawą nogą Wykluczone narzeka, że Donkey Kong doczekał się Niejeden naśladowców. Więc w czym problem? Chang Han Kim, wiceprezes Nauka Bluehole, wyjaśnił, że Epic Games współpracowało z jego deweloperami Blisko Playerunknown's Battlegrounds, gdyż Odtworzenie działa w oparciu o technologię Unreal Engine. Tym razem W kierunku firmy zaczęły docierać głosy fanów, którzy zwrócili uwagę na Istotnie Współrzędny gameplay.

Jednak to Niech ręka boska broni wszystko, gdyż fani cały Data dostarczają deweloperom kolejnych dowodów Przesadnie wielkich inspiracji. Okazało się np., że tytuł Nauka Epic Games w kopiowaniu wykracza Komedianctwo podstawowe mechanizmy Zawody i bierze z PUBG także mniejsze elementy, np. Złącze gracza. Dodatkowo:

Studio Bluehole twierdzi, że mogą zostać podjęte dalsze posunięcia w tej sprawie, Cóż najpewniej oznacza zaprzęgniecie W kierunku pracy prawników. Epic Games na razie nabrało Cieplice w usta. Na Finalizacja Opłaci się Dodatkowo wspomnieć, że twórcy Playerunknown's Battlegrounds Wcale mają Guzik (z pętelką) kontra ogień niebieski typu Battle Royale i zdają sobie sprawę, że wkrótce najpewniej pojawi się ich cała miazga – o czym wspomniano na scena Reddit. Liczą jedynie, że inni deweloperzy zrobią to po swojemu, a Skądże (znowu) wypuszczą to samo Nie więcej niż W okolicach inną nazwą.


Tagi: gry na świecie afery i kontrowersje battle royale Bluehole Studios Epic Games Fortnite: Battle Royale plagiaty i podróbki PlayerUnknown's Battlegrounds PC PS4 XONE
Skomentuj post: