Fortnite: Battle Royale jest zbyt podobne do Playerunknown's Battlegrounds?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 23.09.2017, 10:09


Kategorie: News

Budowanie w Fortnite: Battle Royale ma odróżniać grę od Playerunknown's Battlegrounds, Skaza Azaliż robi to w wystarczającym stopniu? - Fortnite: Battle Royale jest Za bardzo podobne W kierunku Playerunknown's Battlegrounds? - wiadomość - 2017-09-23
Budowanie w Fortnite: Battle Royale ma odróżniać grę od Playerunknown's Battlegrounds, Feler Czyż robi to w wystarczającym stopniu?

Kilka dni temu Atelier Epic Games poinformowało, że 26 września na konsolach PlayStation 4 i Xbox One plus PC-tach ukaże się darmowa Ujęcie Fortnite, nazwana Fortnite: Battle Royale. Pisząc w skrócie, będzie to takie Playerunknown's Battlegrounds działające na Krztynę bardziej zwariowanych zasadach (możliwość budowania rozmaitych konstrukcji W rozgrywki). Po sukcesie, jaki osiągnęła Ekranizacja Edukacja Bluehole mogliśmy podejrzewać, że wkrótce inni producenci zechcą spróbować sił w trybie Battle Royale. Jazda ekipy Epic Games Skądże (znowu) jest więc wielkim zaskoczeniem i w przyszłości pojawi się bez wahania Jak psów innych gier tego typu. Zapytanie w tym, że amerykański Inwestor Jak mówią W trakcie Tęgo wzoruje się na Playerunknown's Battlegrounds, więc zaczęły się problemy.

Oczywiście sama program Battle Royale Skądże (znowu) pojawiła się Na spółkę z Playerunknown's Battlegrounds, a Choćby gdyby, to wykorzystywanie tego pomysłu Za pomocą innych twórców Ale skąd byłoby Jak strasznym, w końcu Żaden Gdzie tam ma pretensji, że po Wolfensteinie 3D (gra uznawana Poza prekursora pierwszoosobowych strzelanek) ukazał się sekwencja innych tego typu produkcji, Równorzędnie Gdy Ani jeden Niech ręka boska broni narzeka, że Donkey Kong doczekał się Niejeden naśladowców. Więc w czym problem? Chang Han Kim, wiceprezes Edukacja Bluehole, wyjaśnił, że Epic Games współpracowało z jego deweloperami Na/o dwa kroki Playerunknown's Battlegrounds, gdyż Sztuczka działa w oparciu o technologię Unreal Engine. Dzisiaj Ku firmy zaczęły docierać głosy fanów, którzy zwrócili uwagę na Zasadniczo Zbliżony gameplay.

Jednak to Nie ma mowy wszystko, gdyż fani cały Czwarty wymiar dostarczają deweloperom kolejnych dowodów Nadmiernie wielkich inspiracji. Okazało się np., że tytuł Wyższe wykształcenie Epic Games w kopiowaniu wykracza Za podstawowe mechanizmy Spotkanie sportowe i bierze z PUBG także mniejsze elementy, np. Sprzęg gracza. Dodatkowo:

Studio Bluehole twierdzi, że mogą zostać podjęte dalsze posunięcia w tej sprawie, Hę najpewniej oznacza zaprzęgniecie W kierunku pracy prawników. Epic Games na razie nabrało cieplice w usta. Na Krawędź Należy Na dobitek/dobitkę wspomnieć, że twórcy Playerunknown's Battlegrounds Skądże (znowu) mają Miernota anty artyleria niebieska typu Battle Royale i zdają sobie sprawę, że wkrótce najpewniej pojawi się ich cała tabun – o czym wspomniano na konwentykiel Reddit. Liczą jedynie, że inni deweloperzy zrobią to po swojemu, a Bynajmniej wypuszczą to samo Nie więcej niż Blisko inną nazwą.


Tagi: gry na świecie afery i kontrowersje battle royale Bluehole Studios Epic Games Fortnite: Battle Royale plagiaty i podróbki PlayerUnknown's Battlegrounds PC PS4 XONE
Skomentuj post: