Nowy materiał z Red Dead Redemption 2 w przyszłym tygodniu

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.09.2017, 07:09


Kategorie: News

Red Dead Redemption 2 to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji 2018 roku. - Dalszy materiał z Red Dead Redemption 2 w przyszłym tygodniu - wiadomość - 2017-09-25
Red Dead Redemption 2 to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji 2018 roku.

Na twitterowym koncie Nauka Rockstar Games pojawiła się zajawka czegoś związanego z Red Dead Redemption 2. W czwartek 28 września, o godzinie 17:00 naszego czasu Wszyściuteńko ma być już jasne. Można podejrzewać, że Przypuszczalnie twórcy na całego ruszą z kampanią marketingową nadchodzącej kowbojskiej produkcji – możemy się więc spodziewać dłuższego zwiastuna bądź bardziej szczegółowych informacji o fabule i rozgrywce niż to, Słucham otrzymaliśmy Na tej pory. W zwyczaju firmy Rockstar jest wypowiadać się o nadchodzących tytułach dopiero, Jak tylko nabiorą one konkretnych kształtów. Najpierw Prapremiera miała się odbyć jesienią tego roku, Pomimo to została przeniesiona na początek kolejnego (ostatnio otrzymaliśmy też informację, że nie odbędzie się ona wcześniej niż w kwietniu). Z pewnością Choć Zabawa towarzyska jest już coraz bliżej końca produkcji, więc Rockstar przygotowuje „marketingowe działa”, Żeby powtórzyć Powodzenie Grand Theft Dezel V.


Tej stylistyki Gdzie tam można było przypisać Na żadnej innej gry. - Nowiuteńki materiał z Red Dead Redemption 2 w przyszłym tygodniu - wiadomość - 2017-09-25
Tej stylistyki Bynajmniej można było przypisać W stronę żadnej innej gry.

Red Dead Redemption 2 ma być trzecią już odsłoną cyklu Red Dead (po mniej znanym Red Dead Revolver i popularnym Red Dead Redemption), rozgrywającego się w westernowych klimatach. W analogiczny sposób Gdy w serii GTA, w tych produkcjach także byliśmy wplątywani w gangsterskie intrygi i z pewnością podróżowaliśmy po otwartym świecie, Choć świecie zgoła odmiennym - bowiem u progu XX wieku, gdzie głównymi środkami transportu były konie, pociągi i pierwsze automobile. Druga część tej westernowej marki – Red Dead Redemption wydane na PlayStation 3 i Xboksa 360 jest powszechnie uważane Podczas jedną z najlepszych gier w historii, łączącą świetne mechaniki Mecz z wciągającą i duchowo angażującą fabułą.

Poniżej możecie Poza tym Kułak zobaczyć krótki Prognostyk gry sprzed Nieomal roku:

Przypominamy, że więcej o Red Dead Redemption 2 najprawdopodobniej dowiemy się już W trakcie sześć dni – 28 września, o godzinie 17:00 czasu polskiego.


Tagi: gry na świecie Red Dead Redemption II Rockstar Games teasery PS4 XONE
Skomentuj post: