South Park: The Fractured But Whole osiąga złoty status i naśmiewa się z Kanye Westa

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 23.09.2017, 11:09


Kategorie: Newsy

Gra trafi Ku sprzedaży 17 października. - South Park: The Fractured Butek Whole osiąga złoty Pozycja i naśmiewa się z Kanye Westa - wiadomość - 2017-09-25
Gra trafi Ku sprzedaży 17 października.

Mamy dobre wieści dla graczy wyczekujących premiery South Park: The Fractured Buciczek Whole. Na oficjalnym blogu firmy Ubisoft właśnie pojawiła się informacja, że Konkurs osiągnęła tzw. złoty status. Oznacza to, że prace nad projektem zostały ukończone i W kierunku tłoczni trafiły płyty z ostateczną wersją. Tym samym możemy być pewni, że tytuł Wykluczone zaliczy już żadnych opóźnień.

Z okazji osiągnięcia złotego statusu twórcy udostępnili również Ekstranowoczesny Herold i Stosownie do czegoś z tradycjami marki South Park, wywołał on błyskawicznie spore kontrowersje. W wyraźny sposób naśmiewa się on bo z gry Only One, opracowanej Via rapera Kanye Westa, w której naszym zadaniem było udzielenie pomocy jego zmarłej matce w dostaniu się W kierunku Nieba.

Na South Park: The Fractured Buciczek Whole czeka Miliony osób i to Wcale Wyłącznie z powodu popularności samej marki. Ciekawi ich też, Czyż wewnętrznemu zespołowi firmy Ubisoft uda się opracować RPG-a równie dobrego, Hę pierwsza część, Więc South Park: The Stick of Truth, którą wyprodukowało specjalizujące się w tym gatunku Salon Obsidian Entertainment.

Na razie wydaje się, że są na to spore szanse. Prolongata zbudowana została albowiem na tych samych fundamentach, twórcy animowanego serialu zadbali o należycie tragikomiczny scenariusz, a W stronę tego zawartość kampanii ma być Z hakiem dwakroć tyle większa.

  1. Oficjalna Karta gry
  2. W oparach superbohaterskich pierdów – graliśmy w South Park: The Fractured Kajak Whole

Tagi: gry na świecie RPG South Park: The Fractured But Whole trailery (gry) Ubisoft Ubisoft San Francisco złoty status PC PS4 XONE
Skomentuj post: